Srážka dvou vlaků a osobního automobilu, Chebsko, krimi zprávy
V úterý 14. února letošního roku kolem deváté hodiny večerní došlo na železničním přejezdu u Tršnic na Chebsku ke srážce dvou motorových vlaků a osobního automobilu.

K té mělo dojít tak, že padesátiletý řidič osobního automobilu značky Volkswagen, jedoucí ve směru od Františkových Lázní do Chebu, měl při přejíždění železničního přejezdu sjet pravým předním kolem do kolejiště. 

Z vozidla měl následně vystoupit a vyhledat pomoc v blízkém domě. Společně s mužem, který mu vyšel na pomoc, se snažili vozidlo vyprostit, což se jim nepodařilo. Padesátiletý muž následně vzniklou situaci nenahlásil na tísňovou linku. Několik málo minut poté po jedné z kolejí přijel osobní vlak, který do vozidla narazil, přičemž ho měl odhodit na vedlejší kolej. V tu dobu na vedlejší koleji projížděl v opačném směru druhý osobní vlak, který naštěstí stihl zabrzdit a došlo pouze k lehkému střetu s vozidlem, které skončilo na střeše.  Provoz na trati byl zcela zastaven. Obnoven byl dnešního dne 15. února letošního roku kolem půl jedné hodiny ranní. 

Ve vlakových soupravách mělo cestovat 29 osob a v osobním automobilu pouze řidič. Při této nehodě naštěstí nedošlo k žádnému zranění. Způsobená škoda byla předběžně odhadnuta na 700 tisíc korun. Přesná příčina a okolnosti této nehody jsou nadále v šetření policistů. 

Zdroj a foto: Policie ČR

,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře