Tragická dopravní nehoda u Andělské Hory

Tragická dopravní nehoda u Andělské Hory.

Dopravní nehoda tří osobních a jednoho nákladního vozidla zcela uzavřela silnici č. I/6 u obce Andělská Hora na Karlovarsku. Bohužel jde o druhou smrtelnou dopravní nehodu na Karlovarsku během několika málo hodin.

Až do nočních hodin byl uzavřený provoz na silnici I/6 u Andělské Hory, kde v úterý před třetí hodinou odpoledne havarovala tři osobní auta a jedno nákladní auto.

Na místo byli vyslání hasiči z pěti jednotek, ve dvou vozidlech zůstali po nehodě zaklínění řidiči. Hasiči museli pro jejich vyproštění použít hydraulické nástroje. Pro jednoho zraněného zajistili hasiči přímo u místa havárie prostor pro přistání záchranářského vrtulníku a po vyproštění asistovali při jeho transportu. U druhé zaklíněné osoby lékař konstatoval smrtelné zranění. Příčinu havárie vyšetřuje policie, po ukončení vyšetřování bylo možné vyprostit samotná vozidla. Z nákladního auta uniklo větší množství pohonných hmot, na místo tak byli zavolání i zástupci odboru životního prostředí. Zásah byl ukončení po třetí hodině v noci, kdy bylo možné opět obnovit na vozovce provoz.

Zdroj a foto: HZS Karlovarského kraje

, ,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře