Hejtman Kulhánek dosadil do poradních orgánů kraje informátora

Nová krajská koalice dosadila do odborných výborů a komisí kraje nekompetentní lidi. Alespoň to vyplývá z emailové komunikace, kde řeší hejtman Kulhánek dodatečné nominace „stálých hostů“ do těchto poradních orgánů kraje.

Jde především o Výbor pro regionální rozvoj, Komise pro transformaci, JTF …, Výbor pro zdravotnictví, Komise sportovní a Komise sociální.

Pod vedením hejtmana Kulhánka se na kraji začínají stále častěji zřizovat nové politické funkce. Pokud není vedení kraje spokojeno s prací vlastních lidí v odborných výborech a komisích, proč je jednoduše nevymění a musí zřizovat a obsazovat pozici stálého hosta?

Petr Ajsman Zdravi sport prosperita

Jedním z nominovaných stálých hostů, a to do Výboru pro zdravotnictví a Komise sportovní je i Petr Ajšman. Když pomineme fakt nesmyslnosti takové pozice, tak se ptám, jaké odborné předpoklady splňuje tento pán pro výkon této funkce? Žádné. Pokud vím, tak pan Ajšman provozuje kavárnu Neceso sweet v Zařízení následné rehabilitační a hospicové péče REHOS Nejdek. Jde o příspěvkovou organizaci Karlovarského kraje. Náhoda?

Jak dokazuje emailová komunikace hejtmana Kulhánka, tak pan Ajšman má plnit především roli jakéhosi informátora, který bude dodávat jiný typ informací, než předávají zatím dostupné prameny, a tato nominace má upevnit jeho podporu stávajícímu vedení kraje. Cituji ze zmíněného emailu: „V jeho případě očekávám, že si tím upevníme jeho podporu„ Píše hejtmanovi Robert Pisár, člen Rady Karlovarského kraje pro Oblast sociálních věcí.

Současné vedení Karlovarského kraje vzniklo za pomoci štědře placených trafik, a jak je vidět, v této strategii dále pokračuje.

Autor: Petr Lang (Zmíněnou emailovou komunikaci mám k dispozici a přišla mi od občana, který je celou situací velmi znepokojen)

Blog občana

"Blog občana" slouží jako prostor k veřejnému vyjádření našich čtenářů.

Obsah tohoto článku je názorem jeho autora a nemusí se shodovat s názorem redakce, která text neupravuje a nechává jej v původním znění.

Chtěli byste také věřejně prezentovat Váš názor na aktuální témata? Své náměty a příspěvky můžete zasílat na email: redakce(zavináč)zpravycr.cz

 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře