Vyhrožování, omezování osobní svobody, týrání, domácí násilí, vyhrožování,

Fyzicky a vulgárně napadal svou manželku. Nyní mu hrozí až osmileté vězení. 

Karlovarští kriminalisté zahájili trestní stíhání třiašedesátiletého muže z Karlových Varů, kterého obvinili ze spáchání zločinu týrání osoby žijící ve společném obydlí. 

Obviněný muž měl od roku 2004 přibližně jednou měsíčně pod vlivem alkoholu vulgárně urážet svou manželku, se kterou žil v bytové jednotce. Na ženu měl neustále křičet a ponižovat jí. Později měl ženu začít fyzicky napadat. Fyzické i vulgární útoky se měly stupňovat, přičemž ženu začal napadat otevřenou dlaní do oblasti hlavy. Po jednom z útoků měla žena upadnout do bezvědomí.

V prosinci roku 2021 měl muž po konci v zaměstnání užívat alkohol ve větší míře, čímž se také jeho agresivita zvyšovala, přičemž měl svou manželku začít fyzicky napadat častěji.

V loňském roce na konci léta měl svou manželku začít škrtit a svého jednání zanechal, až když žena nemohla dýchat, přičemž jí po celou dobu také neustále vulgárně urážel. Jednání obviněného muže mělo vyvrcholit v první polovině listopadu loňského roku. Svou manželku měl vulgárně urážet, přičemž jí následně fyzicky napadl několika údery otevřenou dlaní do celého těla. S napadáním měl přestat v momentě, kdy žena začala křičet o pomoc. Následně se jí podařilo z bytu odejít a vyhledat lékařské ošetření v nemocnici. V případě prokázání viny třiašedesátiletému muži hrozí trest odnětí svobody až na osm let. 

Zdroj: Policie ČR / KŘP Karlovarského kraje

,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře