Velikonoční trhy v Karlových Varech
Velikonoční trhy v Karlových Varech. Smetanovy sady budou i letos dějištěm Velikonočních trhů. Svátky jara si zde můžete užít od 28. března do 1. dubna.

V parku u Alžbětiných lázní najdete stánky s velikonočním pivem, sýry, vaflemi a dalšími dobrotami, v sortimentu se objeví také šperky a jiné drobnosti a chybět nebudou ani pomlázky. O velikonoční výzdobu se postarají Lázeňské lesy a parky Karlovy Vary. U pošty bude nainstalováno podium, na kterém se v rámci doprovodného programu vystřídají místní umělci. Těšit se můžete například na vystoupení věhlasného souboru Dyleň, na představení Divadla loutek Karlovy Vary nebo na koncerty Bigbandu Šmeralka, Karlovarského pěveckého sboru, kapel Fšehochuť, A.S.Band, M. K. Collective a dalších. 

Velikonoční autovláček

Dopravní podnik Karlovy Vary vypravuje velikonoční autovláček. Projížďku lázeňským centrem Karlových Varů můžete poprvé zažít o Velikonocích a následně během čtyř dubnových víkendů. Souprava jezdí od 11 do 17 hodin na trase mezi hlavní poštou, Tržnicí a Divadelním náměstím. Jízdní řád najdete na stránkách dopravního podniku www.dpkv.cz.  

Zdroj a foto: Magistrát města Karlovy Vary

, , ,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře