Ulice Závodu míru v Sokolově je již zprůjezdněna. Pokračují práce na parkovištích v Nádražní a na Bohemce

Ulice Závodu míru v Sokolově je již zprůjezdněna. Pokračují práce na parkovištích v Nádražní a na Bohemce.

Ke konci se blíží stavební úpravy křižovatky ulic Lipová a Závodu míru. Ulice Závodu míru byla již zprůjezdněna. Stavební práce na odbočce do ulice Lipová a na Starou Ovčárnu pokračují, uzavírka této ulice potrvá ještě několik dní.

Podle plánu pokračují stavební práce v ulici Nádražní, kde vznikne 85 nových parkovacích stání, nové veřejné osvětlení a nový kamerový systém. Dělníci tam momentálně dokončují podkladní vrstvy pro pokládku asfaltu ve středové komunikaci a podkladní vrstvy pod dlažbu na parkovacích stáních. Stavební úpravy budou hotové do poloviny září letošního roku.

Práce na vybudování záchytného parkoviště běží i v areálu Bohemia, kde vznikne 115 parkovacích míst, nové veřejné osvětlení a nový kamerový systém. Také tady jsou již připraveny podkladní vrstvy na pokládku zámkové dlažby na parkovacích stáních a dělníci pracují na podkladových vrstvách středové komunikace. V průběhu stavby dojde i ke několikadennímu uzavření vjezdu na parkoviště u supermarketu Billa. Stavební práce potrvají do konce srpna letošního roku.

Zdroj a foto: Město Sokolov

, ,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře