Veletrh dotačních příležitostí přilákal desítky zájemců
Na konci měsíce listopadu uspořádal Karlovarský kraj a Regionální stálá konference ve spolupráci s Agenturou CzechInvest Veletrh dotačních příležitostí se zaměřením na podnikání. V prostorách Krajské knihovny Karlovy Vary se sešlo 15 institucí v roli konzultantů a zhruba 60 návštěvníků, kteří se přišli informovat nebo projednat své záměry či projekty a zjistit nabídku dotačních možností u nás v kraji. 

Návštěvníci akce se mohli seznámit s těmito tématy a programy: Operační programe Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost, Integrovaný regionálním operační program, Podpora podnikání, inovací, financování, Podpora začínajících podnikatelů, Nástroje Aktivní politiky zaměstnanosti, Finanční nástroje pro podnikatele, Propojení výzkumných organizací s Inovačními aktivitami ve firmách, Služby a programy agentury CzechInvest, Služby a programy agentury CzechTrade, Operační program Spravedlivá transformace, Možnosti podpory pro podnikatele, Krajské dotační tituly, Vouchery pro podnikatele OPST a Ochranné zámky a patenty. 

Mezi konzultujícími nechyběli zástupci společnosti CzechInvest a CzechTrade, Karlovarské agentury rozvoje podnikání, Inovačního centra INION, Krajského úřadu Karlovarského kraje, Krajské hospodářské komory Karlovarského kraje, Úřadu průmyslového vlastnictví, Centra pro regionální rozvoj ČR, Ministerstva životního prostředí, Úřadu práce ČR, Národní rozvojové banky, Technologické agentury ČR a Agentury pro podnikání a inovace. 

Jednalo se o druhý ročník akce, která zaznamenala velmi pozitivní ohlasy. Opakovat by se tak mohla i v roce 2024, a to ve stejném časovém období. 

Zdroj a foto: IP Karlovarského kraje

, ,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře