Nehoda nákladního automobilu v Karlových Varech uzavřela silnici na Prahu
Nehoda nákladního automobilu v Karlových Varech uzavřela silnici na Prahu. Ve čtvrtek 18. ledna letošního roku krátce před čtrnáctou hodinou došlo na pozemní komunikaci číslo I/6, průtah Karlových Varů, k dopravní nehodě nákladního automobilu.
Nehoda nakladniho automobilu v Karlovych Varech uzavrela silnici na Prahu zpravy karlovarsko

K té mělo dojít tak, že jednapadesátiletý řidič nákladního automobilu značky Iveco jedoucí ve směru ze Sokolova do Ostrova, před sjezdem na Tuhnický most, zřejmě nepřizpůsobil rychlost a v pravotočivé zatáčce dostal s jízdní soupravou smyk. Následně vjel vlevo mimo komunikaci, kde prorazil středová svodidla a s vozidlem zůstal stát v protisměru.

Pozemní komunikace byla ve směru z Karlových Varů na Prahu uzavřena téměř pět hodin. V opačném směru byl provoz jedním směrem s opatrností průjezdný. Policisté na místě řídili dopravu a odkláněli vozidla na objízdnou trasu. 

Při dopravní nehodě naštěstí nedošlo k žádnému zranění. 

Po dopravní nehodě se řidič podrobil orientační dechové zkoušce, která vyšla s negativním výsledkem. Způsobená škoda byla předběžně odhadnuta na přibližně 300 tisíc korun. Dopravní policisté vyřešili tento přestupek příkazem na místě,  tedy pokutou, pro jednapadesátiletého řidiče. 

Zdroj a foto: Policie ČR

, ,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře