Slavnostní zahájení Karlovarského kulturního léta
Karlovy Vary mají co nabídnout i po skončení Mezinárodního filmového festivalu. Přijďte na slavnostní zahájení Karlovarského kulturního léta – 21. 7. 2023 od 18.00, před hotelem Thermal

𝗣𝗥𝗢𝗚𝗥𝗔𝗠

18:00 – Steven’s

19:30 – Funky Monx

21:00 – Skety

𝗦𝘁𝗲𝘃𝗲𝗻’𝘀

Šestičlenná parta ze západu Čech, která ve své tvorbě mísí prvky blues, rocku a nebojí se zabrousit ani do funkových groovů. Žánrově různorodé aranže stojí na pevných základech rytmiky, kytarových riffů a celkovou barvu zvuku pak dotváří hlasy vokalistek. 

V prosinci 2021 vydali Steven’s debutový singl “Enough”. V březnu 2022 se stali tipem týdne na bandzone.cz  a jejich debutový singl se dostal do vysílání rádia Beat. V dubnu 2022 vyhráli Steven’s hlavní cenu poroty v soutěži Blues Aperitiv pořádané festivalem Blues Alive. 

𝗙𝘂𝗻𝗸𝘆 𝗠𝗼𝗻𝘅

Sedmičlenná formace ze západních Čech, která napříč pódii prezentuje energickou funkovou show. Smíšená sestava kluků a holek stojí na pevných základech dechové sekce, groovy baskytary a barvitého vokálu. Celkový zvuk kapely rozšiřují synťákové prvky, experimentální kytara nebo rap. 

Vítěz soutěže Top RoofTop talenty 2021. V listopadu 2021 vydali Funky Monx debutové album Monx in Blossom. 

𝗦𝗸𝗲𝘁𝘆

Skety jsou vokální a-cappella projekt mladých jazzových zpěváků a hudebníků, kteří na české scéně působí již dlouho se svými vlastními projekty a jsou součástí dalších hudebních těles a počinů. SKETY jsou držiteli prestižního ocenění The Ward Swingle Award z mezinárodní soutěže vokal.total.2014 v kategorii Jazz.

𝗞𝗢𝗡𝗖𝗘𝗥𝗧 𝗝𝗘 𝗭𝗗𝗔𝗥𝗠𝗔 

Zdroj a více informací: https://www.mestozazitku.cz/vary-zijou

,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře