Karlovarský kraj nabízí k prodeji své nemovitosti

Karlovarský kraj nabízí k prodeji dvě své nemovitosti – areál bývalého Domova mládeže v Toužimi a objekt bývalého dětského domova v Aši.

V areálu  bývalého Domova mládeže v Toužimi je hlavní objekt zděný v půdorysu ve tvaru U, s valbovou střechou, podsklepený se třemi nadzemními podlažími. V budově se nachází bývalé zázemí odborného výcviku kuchař – číšník, jídelna a technické prostory. Ve zbývající části jsou pokoje pro mládež. Kromě tohoto je v budově samostatný byt správce. Na objekt navazují garáže s dílnami. Přístup k objektu je po zpevněné komunikaci.  

Před objektem je pozemek, který byl využíván jako  veřejné prostranství. K budově přiléhá zahrada, kde se nacházejí tři skleníky, původně sloužily pro odborný výcvik oboru zahradník. K objektu jsou napojeny inženýrské sítě – elektřina, vodovod, kanalizace a plyn. Areál se nachází téměř v centru města. V blízkosti je veškerá občanská vybavenost. Objekt je ideální pro jakýkoliv podnikatelský záměr s širokým spektrem využití.

Druhou nemovitostí je objekt bývalého dětského domova (kojeneckého ústavu) v Aši. Tvořen je jednou budovou na třech pozemcích, dvěma k sobě přiléhajícími, konstrukčně, dispozičně a výškově přibližně stejnými budovami (každá s vlastním č. p.), funkčně propojenými spojovacím objektem. Krajní objekty mají vždy jedno podzemní podlaží, dvě nadzemní podlaží a obytné podkroví, které je vestavěno do střešní konstrukce ve tvaru mansardové střechy.           

Spojovací objekt má jedno pozemní a nadzemní podlaží. V úrovni prvního podlaží je po celé délce objektu na jeho jižní straně vybudovaná rozlehlá terasa, jež je z prostoru zahrady přístupná dvěma schodišti a osobním výtahem. K objektu jsou napojeny inženýrské sítě – elektřina, vodovod, kanalizace, plyn. Nemovitost se nachází téměř v centru města ve smíšené zástavbě bytových domů, s přístupem přes pozemek města Aš. V blízkosti se nachází veškerá občanská vybavenost.       

Kupní cena u obou nemovitostí  je ve výši aktuálního znaleckého posudku. V případě zájmu o prohlídky je možné kontaktovat vedoucí Odboru správy majetku Krajského úřadu Karlovarského kraje Bc. Olgu Vokáčovou na telefonním čísle: 736 650 357, případně e-mailem: olga.vokacova@kr-karlovarsky.cz.  

Zdroj: IPKVK        

,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře