Štěpánka Steinová zorganizovala úspěšné představení - vzpomínka na Hanku Zagorovou 
Vzpomínka na Hanku Zagorovou – Koncert Hanka, který zorganizovala Mgr. Štěpánka Steinová (hnutí Karlovaráci) se konal dne 27.10.2023 pod záštitou primátorky města, paní ing. Andrei Pfeffer Ferklové MBA, v Karlovarském městském divadle.

Mgr. Štěpánka Steinová s náměstkem panem Martinem Duškem pozdravili posluchače, popřáli příjemný poslech a přivítali mezi hosty skladatele populární a filmové hudby Jaroslava Uhlíře. Píseň „Rybička „ v podání Lucie Večeřové uvedla téměř dvě hodiny hudebního zážitku. Publikum si broukalo známé melodie, někteří posluchači se vlnili do rytmu, tleskali a nastavili tak koncept spolupráce po celou dobu koncertu.

Následně posluchači oddaně naslouchali. Zněli písně „Duhová víla“, „Bludička Jůlie“, „Já nemám strach“, „Obrázky“ a další. A za každou písničku odměnili mladé zpěváky z Andělských hlasů, Standu Hložka, profesionální zpěváky a kapelu nadšeným potleskem. Dostávali za to písničky, které dokonale znali, v podání kapely „Miloše Nopa“ pod vedením Frediho Bittnera.

Hostem večera byl pan Karel Vágner, kterého s Hanou Zagorovou pojilo krásné a silné přátelství. Nejen že zazpíval hit „Hej mistře basu“, ale ještě vyprávěl zážitky ze společné hudební kariéry s Hanou Zagorovou. Těmi pobavil a rozzářil úsměvy všech, v téměř vyprodaném divadle.

Koncert byl vrchovatě naplněn nádhernou hudbou a nezapomenutelnými texty, na které se jen tak nezapomíná. Úspěšné představení v karlovarském divadle následně sklidilo 10 minutový potlesk ve stoje.

„Tento koncert nabídl skvostný výsledek poctivého přístupu, realizace všech, kteří se na koncertě podíleli. Všichni máme touhu dát posluchačům vše, co si za svou věrnost k hudbě zaslouží. Možnost uskutečnit tento koncert je odměna pro mě i mé žáky.“ Uvedla organizátorka koncertu, Mgr. Štěpánka Steinová (hnutí Karlovaráci)

Zdroj a foto: TZ

, , , , ,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře