Vážná dopravní nehoda u Františkových Lázní

Vážná dopravní nehoda u Františkových Lázní.

V pátek 5. července letošního roku krátce po páté hodině ranní došlo na pozemní komunikaci číslo I/21 u Františkových Lázní k dopravní nehodě dvou osobních automobilů.

K té mělo dojít tak, že devatenáctiletá řidička osobního automobilu značky Hyundai jedoucí z Chebu ve směru do obce Vojtanov se zřejmě plně nevěnovala řízení, přejela do protisměru, kde následně narazila do protijedoucího osobního vozidla značky Dacia, které řídila šestačtyřicetiletá žena. Po nárazu bylo vozidla Dacia odraženo do betonového můstku, kdy se následně převrátilo na střechu. 

Při dopravní nehodě utrpěla šestačtyřicetiletá řidička vážná zranění, se kterými byla letecky transportována do nemocnice. Devatenáctiletá řidička a její čtyřiačtyřicetiletá spolujezdkyně utrpěly zranění, se kterými byly převezeny Zdravotnickou záchrannou službou do nemocnice. 

Policisté u devatenáctileté řidičky provedli orientační dechovou zkoušku na přítomnost alkoholu, která vyšla s negativním výsledkem. Dále u ženy provedli test na přítomnost omamných a psychotropních látek, který vyšel taktéž s negativním výsledkem. U řidičky osobního vozidla značky Dacia byl vzhledem k rozsahu zranění nařízen odběr krve v nemocnici. 

Způsobená škoda byla předběžně odhadnuta na přibližně 300 tisíc korun. Přesná příčina a okolnosti dopravní nehody jsou nadále v šetření dopravních policistů. 

Zdroj a foto: Policie ČR / KŘP Karlovarského kraje

, , ,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře