Voliči pozor! Petr Ajšman chce kandidovat v Karlových Varech

Petr Ajšman, stál v roce 2020 ve volbách do krajského zastupitelstva Karlovarského kraje v čele neúspěšné kandidátní listiny Zdraví, Sport, Prosperita s podporou Starostů pro kraj.

Bývalý lídr kandidátní listiny Zdraví, Sport, Prosperita, Petr Ajšman, který z osobních důvodů 30 .6.2021 na vlastní žádost přerušil činnost stálého hosta (číst zde) ve zdravotní a sportovní komisi Karlovarského kraje, má další problém. Ukázalo se, že v minulosti se mu pracovně moc nedařilo, nasekal statisícové dluhy a je na něj uvalena exekuce. Na základě rozhodnutí soudního exekutora byla vydána dražební vyhláška pro elektronickou dražbu proti Petru Ajšmanovi, který dluží České spořitelně a.s., částku 6. 337 025,70 Kč s příslušenstvím. Zahájení elektronické dražby proběhne 21.7.2021 v 13:20 hod. Více informací lze získat na elektronickém systému dražeb na internetu na adrese portálu www.exdrazby.cz.

„Nakupoval a neplatil. A pan Ajšman stále jen dokola sliboval, že zaplatí, ale nezaplatil.“ potvrdil jednatel společnosti, který chce prozatím zůstat v anonymitě.

Petr Ajsman Zdravi sport prosperita

To, že Petr Ajšman byl na podzim 2020 schválen jako stálý host do komisí Karlovarského kraje koalicí hejtmana Petra Kulhánka bylo trnem v oku opozičním krajským zastupitelům, kteří tuto Ajšmanovu aktivitu opakovaně kritizovali. Navíc jeho schválení v komisích předcházela informace z Ajšmanova okolí, že je i poradcem nového hejtmana Kulhánka.

V současné době se Petr Ajšman aktivizuje na sociálních sítích neb se blíží v roce 2022 komunální volby a jako bývalý občan města Toužim by rád kandidoval ve městě Karlovy Vary.

V případě, že se Petr Ajšman rozhodne v Karlových Varech kandidovat, tak si zcela jistě najde voliče, kteří jej volit budou. Ostatní voliči by ale měli vědět, kdo a s jakými úmysly se bude snažit získat jejich hlasy. V tomto případě buďte prosím opatrní a pečlivě své kandidáty vybírejte, zadlužené politiky v Karlových Varech nechceme!

Autor: Petr Lang, politický komentátor

Blog občana

"Blog občana" slouží jako prostor k veřejnému vyjádření našich čtenářů.

Obsah tohoto článku je názorem jeho autora a nemusí se shodovat s názorem redakce, která text neupravuje a nechává jej v původním znění.

Chtěli byste také věřejně prezentovat Váš názor na aktuální témata? Své náměty a příspěvky můžete zasílat na email: redakce(zavináč)zpravycr.cz

 Upozornění
Upozornit na
guest
8 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Populární
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře