Policie, krimi zprávy, zprávy karlovarsko, cizinecká policie

Policisté z obvodního oddělení Karlovy Vary – město sdělili devětadvacetiletému muži podezření ze spáchání přečinů výtržnictví a neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku.

Podezřelý muž měl v polovině září tohoto roku v odpoledních hodinách po předchozí slovní rozepři fyzicky napadnout řidiče autobusu. Sedmapadesátiletého muže měl kopnout do obličeje, který následně upadl na zem. Tímto mu způsobil zranění, které mu na místě ošetřila osádka Zdravotnické záchranné služby.

Přivolaná policejní hlídka devětadvacetiletého muže na místě zadržela a eskortovala na místní obvodní oddělení k provedení dalších úkonů. Nebylo to však jeho poslední protiprávní jednání, kterého se v uvedený měsíc dopustil. O dva týdny později měl nalézt dámskou peněženku, kterou si měl místo odevzdání ponechat.  V té měla majitelka osobní doklady a platební kartu, s kterou měl podezřelý muž ještě téhož dne v několika případech zaplatit. V případě prokázání viny mu hrozí trest odnětí svobody až na dva roky.

Zdroj: Policie ČR

, ,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře