Tragická dopravní nehoda v Karlových Varech. Řidič nadýchal 2,03 promile
Tragická dopravní nehoda v Karlových Varech. Řidič nadýchal 2,03 promile. Spolujezdec bohužel utrpěl zranění neslučitelná se životem. 

V pondělí 6. května letošního roku kolem třiadvacáté hodiny došlo v ulici Jáchymovská v Karlových Varech k dopravní nehodě se smrtelným zraněním. K té mělo dojít tak, že jednadvacetiletý řidič osobního vozidla značky Škoda jedoucí ulicí Jáchymovská při průjezdu levotočivou zatáčkou zřejmě nepřizpůsobil rychlost a s vozidlem dostal smyk. Následně měl narazit do betonových svodidel, které prorazil a poté narazil do svahu. Na místo dorazili jako první policisté z obvodního oddělení Karlovy Vary – Rybáře, kteří u jednadvacetiletého spolujezdce ihned zahájili srdeční masáž, ve které pokračovali až do příjezdu Zdravotnické záchranné služby.

Při dopravní nehodě bohužel utrpěl jednadvacetiletý spolujezdec zranění neslučitelná se životem, kterým na místě podlehl.

Policisté u jednadvacetiletého řidiče provedli orientační dechovou zkoušku na přítomnost alkoholu, která vyšla s pozitivním výsledkem 2,03 promile.

Karlovarští kriminalisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání zločinu usmrcení z nedbalosti a přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky. Přesná příčina a okolnosti dopravní nehody jsou nadále v šetření kriminalistů.

Zdroj a foto: Policie ČR / KŘP Karlovarského kraje

, ,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře