Karlovarská krajská nemocnice je nejlepší v regionu, Karlovarská nemocnice informuje o omezení provozu, Karlovarská nemocnice má nové oddělení pro přípravu cytostatických léčiv
Karlovarská krajská nemocnice je nejlepší v regionu – Organizace HealthCare Institute uveřejnila výsledky 18. ročníku celostátního hodnotícího projektu „Nemocnice ČR 2023“.

V Karlovarském kraji ve všech třech kategoriích – hospitalizovaní pacienti, ambulantní pacienti nemocnic i bezpečnost a spokojenost zaměstnanců zvítězila Karlovarská krajská nemocnice. Pacientům i zaměstnancům děkujeme za hlasy a skvělé umístění v anketě.

Projekt „Nemocnice ČR 2023“ byl realizován v období od 1. února do 31. srpna letošního roku a bylo do něj zapojeno na 148 nemocnic s akutními lůžky z celé České republiky. Jeho cílem je sestavit žebříček nemocnic dle jejich finanční kondice, míry bezpečnosti a také spokojenosti ambulantních, hospitalizovaných pacientů a zaměstnanců. Vyhodnocení projektu probíhá za pomoci strukturovaných postupů vycházejících z metodiky strategického nástroje pro měření výkonnosti organizací – Balanced Scorecard. Výstupy jsou pak poskytovány zpětně manažerům nemocnic, aby mohli snadněji pracovat na zkvalitnění zdravotní péče. Podrobnosti o projektu najdete na webu HealthCare Institute.

Zdroj: Informační portál Karlovarského kraje

, , ,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře