Karlovy Vary se zapojí do Dnů zdraví
Karlovy Vary se zapojí do Dnů zdraví. Tradiční kampaň má zajímavou formou informovat veřejnost o tom, jak správně pečovat o své zdraví, jak je možné předcházet zdravotním potížím. Dny zdraví také představují aktivity, které mohou dlouhodobě přispívat k fyzické i duševní pohodě. 
Barimetr zdravi

Město Karlovy Vary je partnerem každoroční akce Barometr zdraví, kterou v letošním roce pořádá nezisková organizace DiaKar v Globusu v Jenišově. Uskuteční se v sobotu 2. října od 10 do 15 hodin. U odborníků si můžete nechat změřit hladinu cukru v krvi, zjistit svou krevní skupinu, dozvědět se, jak poskytnout první pomoc, správně cvičit a bojovat s obezitou, získáte informace o prevenci rakoviny, dárcovství krve, pod UV lampou si zkontrolujete, zda si správně myjete ruce a dozvíte spoustu nového. Vstup je zdarma.

Další aktivitou města v rámci Dnů zdraví bude zábavně-edukační program ve Světě záchranářů v Tuhnicích ve čtvrtek 14. října. Jeho dopolední část je věnována školám, odpolední pak široké veřejnosti. Také na tuto akci je vstup zdarma.

V rámci Dnů zdraví také město Karlovy Vary podpořilo výzvu 10 tisíc kroků. Jak se do výzvy registrovat a další informace najdete ZDE

Dny zdravi 2021 v Karlovych Varech 1

Zdroj: Magistrát města Karlovy Vary

,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře