Dopravní nehoda u Květnové. S vozidlem narazil do stromu
Dopravní nehoda u Květnové. Bez řidičáku a pod vlivem drog narazil s vozidlem do stromu
Zpravy Karlovarsko Dopravni nehoda u Kvetnove. S vozidlem narazil do stromu

V sobotu 17. února letošního roku krátce po osmé hodině ranní došlo na pozemní komunikaci číslo I/13 u obce Květnová k dopravní nehodě osobního automobilu. K té mělo dojít tak, že šestatřicetiletý řidič osobního automobilu značky Volkswagen jedoucí ve směru do obce Damice zřejmě nepřizpůsobil rychlost a při projíždění pravotočivé zatáčky dostal smyk. Následně přejel do protisměru, kde najel na krajnici, narazil do směrového sloupku a vyjel mimo komunikaci, kde dále narazil do stromu. Policisté na místě lustrací zjistili, že řidič nevlastní řidičské oprávnění. 

Policisté u muže provedli orientační dechovou zkoušku na přítomnost alkoholu, která vyšla s negativním výsledkem. Dále u muže provedli orientační test na přítomnost omamných a psychotropních látek, který vyšel s pozitivním výsledkem na látku amfetamin/metanfetamin. 

Při dopravní nehodě utrpěl šestatřicetiletý řidič zranění, se kterými byl převezen Zdravotnickou záchrannou službou do nemocnice. Způsobená škoda byla předběžně odhadnuta na přibližně 55 tisíc korun. Přesná příčina a okolnosti dopravní nehody jsou nadále v šetření policistů. 

Zdroj a foto: Policie ČR / KŘP Karlovarského kraje

, ,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře