Nákupní centrum Varyáda projde rozsáhlou proměnou
Dostavba a rekonstrukce nákupního centra Varyáda v Karlových Varech za více než 40 milionů euro se rozběhne již letos v prosinci. Celkově bude zahrnovat dvě fáze výstavby v souhrnné délce 23 měsíců. Po dokončení přinese do celého regionu nové světové značky, multikino Premiere Cinemas se 6 sály a řadu restaurací a moderních kaváren.

Nákupní centrum Varyáda, které je v portfoliu investiční společnosti EPG Group, projde již brzy rozsáhlou rekonstrukcí. “Na zamýšlené úpravy a modernizaci našeho centra v Karlových Varech jsme vyčlenili více než 40 milionů euro. Věříme, že výsledek ocení nejen naši nájemci, ale i zákazníci přijíždějící za nákupy,” říká Barbora Tesnerová, Executive/CFO společnosti EPG Group.

Plán modernizace Varyády se zaměří především na dostavbu, a to v zásobovací části stávajícího centra a dále v přední části. „Nová Varyáda tak nabídne více než 100 prodejních jednotek a celková plocha centra se zvětší na 27 000 m2,” říká Linda Ryšavá, vedoucí plánování a výstavby. Proměnou projde také jídelní zóna, která po dokončení nabídne více než 8 gastro jednotek s rozmanitou nabídkou. Celá oblast stravování bude akcentovat celosvětové trendy a přibude podstatně více zeleně.

Na modernizaci nákupního centra se budou podílet i stávající nájemci. “Některé jednotky zůstanou dispozičně na stejném místě, ale projdou renovací interiérových prvků. Jiné jednotky se přemístí do nově vzniklých či upravených prostor,” říká Martin Novák, Asset manager společnosti EPG. “Karlovaráci si určitě zaslouží rozšíření nákupního centra, obzvlášt o moderní multikino Premiere Cinemas,“ dodává Martin Nikodém, manažer nákupního centra.

Dostavbou Varyády se zvýší atraktivita nejen Karlových Varů, ale také celého regionu. 

Nakupni centrum Varyada projde rozsahlou promenou

“Budou zde obchody, které ve městě chyběly a lidé za jejich sortimentem nebudou muset dojíždět do Plzně či do Prahy. Navíc zde vzniknou i další pracovní místa,” sdělil Martin Malý, ředitel marketing a komunikace EPG. Pronájem retailových jednotek má na starosti realitně-poradenská společnost CBRE. “Již nyní jednáme s potenciálními nájemci a vyhledáváme další prestižní značky k oslovení tak, abychom co nejdříve doplnili stávající mix nájemců a rozšířili současnou nabídku centra o nové obchody a služby,” uzavírá Miriama Malewska, Associate Director v oddělení maloobchodních pronájmů CBRE.

Zdroj a foto: VARYÁDA / Kompletní informace o nové Varyádě, fázích výstavby s termíny budou k dispozici od 2. 1. 2024 na webové stránce www.nova.varyada.cz.

, ,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře