Tragická dopravní nehoda. Tři osoby svým zraněním podlehly
Tragická dopravní nehoda u Hazlova. Tři osoby svým zraněním podlehly. 

V pátek 12. ledna letošního roku krátce po 13. hodině došlo na silnici číslo 1/64, konkrétně poblíž obce Hazlov na Chebsku, k smrtelné dopravní nehodě. K té mělo dojít tak, že devětadvacetiletý řidič osobního automobilu značky Dodge, který jel ve směru na Aš, při předjíždění několika vozidel nepřizpůsobil rychlost stavu a povrchu pozemní komunikace, při zařazení do svého jízdního pruhu dostal s vozidlem smyk a to nekontrolovatelně vyjelo mimo silnici. Následně došlo k nárazu do stromu, po kterém došlo k výbuchu přední části osobního automobilu.

Devětadvacetiletý řidič vozidla značky Dodge svým zraněním na místě bohužel podlehl. Zraněním neslučitelným se životem na místě podlehli i jeho dva spolujezdci, a to dvaadvacetiletý muž a pětadvacetiletá žena.

Pozemní komunikace byla po dobu vyšetřování dopravní nehody několik hodin zcela uzavřena. Policisté na místě po celou dobu řídili provoz a vozidla odkláněli na objízdnou trasu. Přesná příčina a okolnosti dopravní nehody jsou předmětem dalšího šetření.

Zdroj: Policie ČR, foto ilustrační

, ,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře