Při dopravní nehodě začal automobil hořet

V úterý 28. září letošního roku došlo krátce před 13. hodinou na silnici třetí třídy poblíž Krajkové na Sokolovsku k dopravní nehodě.

K té mělo dojít tak, že čtyřicetiletý řidič osobního automobilu značky Suzuki, jedoucího ve směru od Krajkové na Josefov, nerespektoval dopravní značení, konkrétně podélnou souvislou čáru a předjel jiné vozidlo. Po zařazení zpět do pravého jízdního pruhu ovšem uvedl automobil do smyku a vyjel mimo pozemní komunikaci. Poté měl postupně narazit do sloupu telefonního vedení, směrového sloupku, dvou stromů a ohradníku. Po těchto nárazech začal automobil značky Suzuki hořet. Čtyřicetiletému řidiči pomohl ven z vozidla šestačtyřicetiletý řidič automobilu, kterého předtím muž předjel.
 
Při dopravní došlo ke zranění čtyřicetiletého řidiče automobilu značky Suzuki, který byl převezen do nemocnice k ošetření. Ještě předtím se ale podrobil orientační dechové zkoušce na přítomnost alkoholu, která vyšla s pozitivním výsledkem 2,23 promile.
 
Škoda byla předběžně odhadnuta na částku 260 tisíc korun. Přesná příčina a okolnosti této dopravní nehody jsou předmětem dalšího šetření.

Zdroj: Policie ČR, foto: HZS Karlovarského kraje

, , ,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře