verejna sbirka pomoc policie

Těžkým životním obdobím v současné době prochází kolegyně nprap. Ing. Jiřina Kuchařová. Policistce sloužící od roku 1994 zemřel v únoru letošního roku ve věku teprve jednapadesáti let po dlouhé těžké nemoci manžel Jan. Kolegyni neodešel pouze milovaný manžel, ale zároveň také skvělý tatínek jejich tří dětí.

Po smrti manžela se tak nprap. Ing. Jiřina Kuchařová musí víceméně ze dne na den sama postarat o jednadvacetiletou Janu, patnáctiletého Kubíka a dvanáctiletého Jarouška. S tvrdou ránou osudu se rodina společnými silami snaží vypořádat, jak nejlépe to jen jde.

Policistka nprap. Ing. Jiřina Kuchařová pomáhá lidem kolem sebe už dlouhých 26 let, tentokrát chtějí kolegové pomoc jí a její rodině. Proto byla základní organizací Nezávislého odborového svazu Policie České republiky Sokolov ve spolupráci s kolektivem Odboru cizinecké policie Krajského ředitelství policie Karlovarského kraje vyhlášena veřejná sbírka, jejíž výtěžek bude předán právě nprap. Ing. Jiřině Kuchařové a jejím třem dětem. Je zcela jasné, že ztrátu milovaného člověka nelze ničím nahradit. Vybranými finančními prostředky bychom ovšem chtěli rodině alespoň částečně ulehčit cestu tímto složitým obdobím.

Veřejnou sbírku vyhlašuje Nezávislý odborový svaz Policie České republiky v souladu s ustanovením § 4 odst. 1 zákona č. 117/2001 Sb. O veřejných sbírkách. 

Sbírka byla zahájena ve čtvrtek 1. října 2020 a ukončena bude v pondělí 30. listopadu 2020.

Jestliže i Vy chcete projevit podporu a solidaritu, můžete do sbírky přispět převodem nebo vkladem finanční částky na transparentní sbírkový účet Nezávislého odborového svazu Policie České republiky.

Číslo účtu: 4200555535
Kód banky: 6800
Variabilní symbol: 111111

Tím, že se kolegové rozhodli vyhlásit veřejnou sbírku se opět potvrdilo, že policisté vždy a za každé situace táhnou za jeden provaz. Kolegyně neprochází lehkým životním obdobím a jsem rád, že jí a jejím dětem můžeme alespoň touto cestou pomoci. Všem, kteří se rozhodli přispět, děkuji za projevenou solidaritu,“ uvedl k vyhlášené sbírce plk. Mgr. Petr Macháček, ředitel Krajského ředitelství policie Karlovarského kraje.

Zdroj: Policie ČR, nprap. Jakub Kopřiva

 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře