Město Cheb podpořilo podnikání svých občanů nabídkou projektu Podnikni to!
Město Cheb podpořilo podnikání svých občanů nabídkou projektu Podnikni to! Představujeme podnikatelské projekty absolventů kurzu Podnikni to!. Andrea Jandová – “Zabydli se ve svém těle“

Účastníci měli v bezplatném kurzu příležitost nastartovat své nápady a projekty a nahlédnout do tajů světa podnikání. Pod vedením podnikatelky z praxe hledali cesty k vybudování svých projektů a nápadů pomocí konceptu tzv. štíhlého přístupu v podnikání. Do budoucna tak získali široce uplatnitelné know-how, jak postupně projekt rozvíjet k úspěšné realizaci. Druhý běh kurzu začíná v Chebu již v dubnu 2024.

Jaké projekty se na podzimním kurzu rozvíjely? 

Představujeme unikátní cestu ke zdraví duše i těla, kterou rozvíjela absolventka Andrea Jandová.

Město díky ní získalo novou posilu v oblasti osobního rozvoje a péče o tělo a duši. Projekt “Zabydli se ve svém těle” představuje inspirativní cestu k objevení vlastní jedinečnosti a síly. Projekt se zaměřuje na intuitivní terapii a aktivaci skrytých darů a talentů jednotlivců. Nabízí tak komplexní péči na úrovni energetické, emoční a tělesné. Důraz je kladen na vyživení těla ve zdraví a pozitivní přenastavení přístupu k výživě.

Jeho zakladatelka Andrea Jandová zdůrazňuje, co činí její projekt tak zajímavým. „Chtěla jsem přinést něco skutečně unikátního. Naše služby nejsou zaměřeny pouze na jednu část života, ale na jeho celistvost. Chceme, aby naši klienti zažili transformaci na všech úrovních – energetické, emoční i tělesné.“

Projekt “Zabydli se ve svém těle” slibuje klientům nejen péči o tělo, ale i o duši s cílem dosáhnout harmonie a celkového zdraví. Andrea zdůrazňuje unikátnost projektu. „Naším cílem je ukázat klientům jejich jedinečnost. Naše komplexní služby nabízejí širokou škálu přístupů, které se vzájemně doplňují.”

V rozvoji projektu Andree pomohl mimo jiné i kurz Podnikni to! „Kurz mi poskytl mnoho podnětů a umožnil setkání s inspirativními lidmi. Naučila jsem se minimalizovat svůj produkt a zaměřit se na efektivní sdílení mého záměru.“

Andrea se již těší nadšené zpětné vazbě. „Máme radost z reakcí a pocitů našich prvních klientů. Cítíme, že jsme na správné cestě a že naše služby mají pozitivní dopad na životy lidí.”

Pro budoucnost si Andrea stanovila jasné cíle. Chtěla by zvýšit povědomí o projektu prostřednictvím propagace a vstupních konzultací. Plánuje i aktivní prezentaci služeb na sociálních sítích. Nedílnou součástí je i budování komunity lidí, kteří touží po celistvém zdraví.

Projekt “Zabydli se ve svém těle” tak slibuje Chebu nový rozměr péče o zdraví a osobní rozvoj. 

Přihlaste se i vy na dubnový kurz Podnikni to! Účast je díky podpoře města Cheb zdarma. Zájemci se můžou přihlásit na webu podniknito.cz na podstránce s názvem Kurz podnikání v Chebu

Jestli máte chuť dlouhodobě budovat své podnikání efektivně a funkčním způsobem, staňte se součástí podnikatelské komunity, která se ve městě schází jednou za měsíc a je nejen pro absolventy kurzu. Nejbližší termíny, kontakty a informace zjistíte na webu klubpodnikavcu.cz.

Zdroj a foto: Město Cheb

,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře