V Aši probíhá výměna svítidel a stožárů veřejného osvětlení
Aš – Práce na veřejném osvětlení jsou v plném proudu, snahou je stihnout maximum do konce tohoto roku

Ve čtvrtek 26. října se konal kontrolní den na rekonstrukci veřejného osvětlení v Aši. Práce se týkají výměny čtvrtiny svítidel (cca 550), kolem 140 stožárů a zhruba pěti tisíc metrů kabelu.

Rekonstrukce veřejného osvětlení probíhá už několik týdnů. Na kontrolní dni bylo konstatováno: Těsně před dokončením jsou práce v ulicích Slovanská a U Nádraží, dokončena je celá ulice Alešova a zahájena ulice Chebská a Na Háji. Konstatovány výtky k zajištění výkopů – dodavatel přislíbil nápravu.

Další postup: K předání dokončených ulic – Alešova, Slovanská, U Nádraží –  dojde do 3. listopadu, kdy má být kompletně zapojena ulice Chebská. Od pátku 4. listopadu začne osazování stožárů v ulici Na Háji – zde bude zde omezení dopravy z hlediska malé šíře komunikace, je nutné počítat i s krátkodobými uzavírkami.

Od pondělí 6. listopadu bude zahájena výměna svítidel na stávajících stožárech v ulici Hlavní (kus za kus bez omezení svícení) a zahájeny práce v ulici Nemocniční. Jako poslední bude řešena ulice Palackého. Případné změny v tomto harmonogramu prací jsou vyhrazeny podle průběhu prací.

Další informace k této investiční akci zde: V Aši probíhá masivní výměna svítidel a stožárů veřejného osvětlení

Zdroj: Město Aš

,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře