Víkendové dopravní nehody na dálnici D6

Víkendové dopravní nehody na dálnici D6. Při těchto nehodách bylo zraněno pět osob.

V sobotu 27. ledna letošního roku krátce po desáté hodině došlo na dálnici D6, konkrétně na 151 kilometru ve směru z Chebu do Karlových Varů, k dopravní nehodě jednoho osobního automobilu. K té mělo dojít tak, že dvaadvacetiletá řidička osobního vozidla značky BMW zřejmě nepřizpůsobila rychlost a následně dostala s vozidlem smyk. Poté vyjela vpravo mimo komunikaci, narazila do křoví a několikrát se s vozidlem přetočila přes střechu. 

K další dopravní nehodě osobního vozidla došlo o několik minut později. Sedmačtyřicetiletý řidič osobního vozidla značky Škoda zřejmě nepřizpůsobil rychlost, s vozidlem dostal smyk a vyjel mimo komunikaci. Následně narazil do betonového poklopu a do vozidla značky BMW, které na stejném místě havarovalo o několik minut dříve. 

O dalších pár minut později došlo k třetí dopravní nehodě. Čtyřiatřicetiletá řidička osobního vozidla značky Škoda zřejmě nepřizpůsobila rychlost, přičemž se chtěla vyhnout předešlé dopravní nehodě. S vozidlem dostala smyk a narazila do středových svodidel. 

Při dopravních nehodách došlo ke zranění pěti osob. Způsobená škoda byla předběžně odhadnuta na přibližně 900 tisíc korun. 

Dopravní policisté vyřešili dva přestupky příkazem na místě, tedy pokutou, pro dvaadvacetiletou a čtyřiatřicetiletou řidičku. Přesná příčina a okolnosti druhé dopravní nehody jsou nadále v šetření policistů. 

Zdroj a foto: Policie ČR / KŘP Karlovarského kraje

, , ,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře