V Karlových Varech začnou od pondělí uzavírky u Tržnice

Od pondělí 14. června 2021 začnou práce na úpravě nástupních prostor a komunikací u Tržnice. Vyžádají si úplnou nebo částečnou uzavírku provozu místních komunikací a ulic Horova, Varšavská, Zeyerova, Jugoslávská. Práce skončí do 30. ledna 2022 a jsou rozděleny do tří etap. 

První etapa začne v pondělí 14. června a potrvá do 20. září. 

V ulici Horova bude úplná uzavírka komunikace ve slepé části od č.p. 1351 (Bistro Pupík) směrem ke světelně řízenému přechodu. Bude umožněn pěší přístup do domů.

V ulici Varšavská bude úplná uzavírka na části od křižovatky s ulicí Jugoslávská po křižovatku s ulicí Zeyerova, včetně vjezdu do ulice Zeyerova. V uzavřeném úseku bude umožněn provoz pouze pravidelné linkové dopravě. 
Dále bude částečná uzavírka jednoho jízdního pruhu v úseku od křižovatky se Zeyerovou po vjezd na parkoviště Varšavská. Ve Varšavské bude umožněn přístup k nemovitostem, po celou dobu uzavírky bude zajištěn bezpečný pohyb chodců pomocí koridoru od nástupišť městské hromadné dopravy do ulice Zeyerovy. Chodník Varšavské ulice od Zeyerovy bude v plném profilu zachován po celou dobu uzavírky.

V ulici Zeyerova bude úplně uzavřen úsek cca 70 m od křižovatky s Varšavskou po předprodej MHD.

Vjezd bude umožněn během 1. etapy vozidlům přijíždějícím od nábřeží Osvobození pouze do ulice Jugoslávská. Od světelné křižovatky v Horově ulici bude umožněn vjezd pouze do Varšavské směrem na pěší zónu T. G. Masaryka, kde bude obousměrný provoz. 

Držitelům parkovacích karet vydaných do oblasti Jugoslávská, Varšavská, Bulharská, Horova bude mimo zachovaná parkovací místa na komunikaci Varšavská umožněno na základě přechodného dopravního značení parkování na parkovišti nábřeží J. Palacha a na úseku místní komunikace s parkovacím automatem na nábřeží J. Palacha.

Zdroj: Magistrát města Karlovy Vary
 

 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře