Slovně i fyzicky napadli ostrahu obchodního domu

Jednatřicetiletý muž společně s čtyřiačtyřicetiletou ženou měli v sobotu 23. října letošního roku kolem 15. hodiny navštívit jeden z obchodních domů v Karlových Varech.

V prostorách obchodního domu měla mít dvojice slovní konflikt s dvěma členy ostrahy prodejny. Po vulgárních urážkách se dvojice měla přesunout před obchodní dům. Následně měl jednatřicetiletý muž fyzicky napadnout devětadvacetiletého člena ostrahy. Toho měl několikrát udeřit pěstí do oblasti hlavy a různých částí těla.

Po příjezdu policejní hlídky měl jednatřicetiletý muž pokračovat ve svém agresivním chování vůči všem přítomným a čtyřiačtyřicetiletá žena měla vulgárně urážet zasahující policisty. Z tohoto důvodu policisté oba zadrželi a převezli na obvodní oddělení k dalším úkonům.
 
Devětadvacetiletý člen ostrahy musel po útoku vyhledat se svým zraněním lékařské ošetření.
 
Policisté z obvodního oddělení Karlovy Vary – město sdělili jednatřicetiletému muži a čtyřiačtyřicetileté ženě podezření ze spáchání přečinu výtržnictví. Muži bylo navíc sděleno podezření ze spáchání přečinu ublížení na zdraví. V případě prokázání viny hrozí jednatřicetiletému muži trest odnětí svobody až na tři roky. O třináct let starší ženě hrozí v případě prokázání viny trest odnětí svobody až na roky dva.

Zdroj: Policie ČR

, ,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře