V Sedleci se konal 25. ročník mládežnického fotbalového turnaje
Nově zrenovované fotbalové hřiště v Sedleci přivítalo již 25. ročník mládežnického mezinárodního turnaje “Karlsbad Cup Eurosportring 2023”

V rámci všech mládežnických kategorií se zúčastnilo celkově 180 hráčů. Díky nadšení hráčů a pěknému počasí si to všichni patřičně užili a těm nejlepším týmům předali ceny zástupci Magistrátu města Karlovy Vary Václav Skuhravý (Hnutí KARLOVARÁCI) a Martin Dušek. V uplynulých třech letech město Karlovy Vary investovalo do rekonstrukce fotbalového stadionu v Sedleci 4,7 milionu korun.

“V Karlových Varech se za poslední čtyři roky dokončila celá řada investičních projektů. Je toho opravdu mnoho, co se podařilo. Město investovalo a dále investuje nemalé finanční prostředky do zanedbané sportovní infrastruktury. Kompletní rekonstrukcí prošlo i hřiště v Sedleci a musím říci, že jsem opravdu nadšený. Každé takovéto vylepšení zázemí a podmínek pro sportování mládeže vítám a jednoznačně podporuji, je to investice do naší budoucnosti”, sdělil radní města Karlovy Vary Václav Skuhravý.

Redakce

, ,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře