Slavnostní otevření atletického stadionu v Karlových Varech

Slavnostní otevření atletického stadionu v Karlových Varech: Nový domov pro sportovce.

V úterý 25. června 2024 proběhne slavnostní otevření nového atletického stadionu v Karlových Varech, které se stalo významnou událostí nejen pro místní komunitu, ale i pro celý karlovarský region. Stadion, jehož rekonstrukce byla zahájena před rokem, nyní nabízí špičkové zázemí pro atlety všech věkových kategorií a úrovní. 

Nový atletický stadion se může pochlubit moderními a inovativními prvky, které zajišťují ideální podmínky pro trénink i soutěžení. Na stadionu se nachází osmiproudá běžecká dráha s nejnovější povrchovou úpravou, která splňuje nejpřísnější mezinárodní standardy. Kromě běžecké dráhy je stadion vybaven sektory pro skok do výšky, skok do dálky, vrh koulí a další atletické disciplíny. Atletický stadion v Karlových Varech je připraven hostit různé sportovní akce, od regionálních soutěží až po mezinárodní turnaje. Místní sportovní kluby již plánují pravidelné tréninky a závody, které přilákají sportovce a fanoušky z celého regionu.

“Nový stadion představuje nejen investici do sportovní infrastruktury, ale také do zdraví a pohybu obyvatel města. Věřím, že se stane místem, kde budou růst budoucí šampioni a kde si sport užijí všichni, kdo mají rádi pohyb a zdravý životní styl”. Říká náměstek primátorky Miroslav Vaněk.

Jeho kolega radní města Karlovy Vary Václav Skuhravý zdůrazňuje, že nový stadion představuje významný přínos pro město, které se tak může stát centrem atletického dění nejen v regionu, ale i na celostátní úrovni. Karlovy Vary se tak mohou těšit na novou éru atletiky a sportu, která přinese radost, inspiraci a mnoho nezapomenutelných okamžiků.

“Město Karlovy Vary je hrdé, že může poskytnout sportovcům špičkové zázemí pro jejich rozvoj a trénink. Věříme, že tento stadion bude hostit mnoho významných sportovních akcí a přispěje k popularizaci atletiky mezi mladými lidmi,” Říká předseda sportovní komise Karlovarského kraje Jakub Novotný.

Zdroj a foto: TZ Karlovaráci

, ,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře