Známe vítěze krajského kola soutěže Zlatý erb 2024

25. ročník soutěže Zlatý erb je zahájen, v Karlovarském kraji jsou vyhlášeny dvě kategorie

Odstartoval 25. ročník Zlatého erbu, soutěže o nejlepší webové stránky a elektronické služby měst a obcí. V rámci jubilejního ročníku přichází novinky v pravidlech a vrací se hlasování veřejnosti. V krajském kole budou soutěžit  obce s rozšířenou působností a obce, které nemají rozšířenou působnost.

Při hodnocení bude v letošním roce nově kladen větší důraz na povinné zveřejňování informací, bezpečnost webu a využití open dat. V krajském kole pro Karlovarský kraj jsou vyhlášeny dvě kategorie – nejlepší webové stránky obce s rozšířenou působností (ORP) a nejlepší webové stránky obce, která není ORP. Po delší odmlce se vrací i cena veřejnosti. Do tohoto hlasování je možné se zapojit prostřednictvím webového formuláře po přihlášení přes Identitu občana.

Do celostátního kola, které vyvrcholí vyhlášením výsledků na konferenci ISSS 2023 v Hradci Králové, postupují vítězové krajského kola. Podrobná pravidla soutěže, přihláška, odkaz pro hlasování veřejnosti a další náležitosti jsou uvedeny na webu soutěže.

Zdroj: Informační portál Karlovarského kraje

, , ,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře