V Kraslicích se blíží k realizaci nového zázemí pro fotbalový klub

Pokud by se podařilo zrealizovat připravený projekt, tak by zázemí SK Kraslice – Fotbal vypadalo opravdu velmi reprezentativně.

Klub SK Kraslice – Fotbal k aktuální situaci:

„Sice pomalu, ale správným směrem, se posunujeme směrem k realizaci nového zázemí pro náš klub. Za spolupráce města Kraslice byl zpracován projekt a následně bylo i vydáno stavební povolení. Aktuálně čekáme na vyhodnocení dotace od Národní sportovní agentury “Regiony 2021″, ke které zastupitelstvo již schválilo nutnou minimální spoluúčast 30 %. Držte nám palce, ať jsme s žádostí úspěšní!”

František Dřížďal, předseda OFS Sokolov:

„Do Kraslic jsem zavítal po dlouhých letech. Hrával jsem tu jako žáček, dorostenec i jako dospělý. Nikdy jsem se do Kraslic netěšil, protože tu hráli velice šikovní fotbalisté a to se nezměnilo ani takřka po 30 letech. Například odchovanec Ondra Kričfaluši momentálně válí za SK Slavia Praha. Co se však také nezměnilo, to je zázemí areálu. V tristních podmínkách zde parta pod vedením pana Procházky vychovává takřka 60 fotbalistů nejen z Kraslic. Za jejich prací jezdí kluci z Rotavy, Jindřichovic, Stříbrné … bez nich by možná fotbal v kraslickém regionu už nebyl. Věřím, že schůzka na radnici pomůže k vybudování nového zázemí a výraznější finanční podpoře malých fotbalistů. V 21. století si přeci děti, rodiče, soupeři zaslouží víc, než to, co stojí za modrou plechovou bránou tamního stadionu. Držme všichni place ať se to v Kraslicích povede.”

V Kraslicích se blíží k realizaci nového zázemí pro fotbalový klub

Zdroj a foto: Fb – Fotbal v Karlovarském kraji

,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře