Karlovarské infocentrum najdete nově v Císařských lázních

Karlovarské infocentrum najdete nově v Císařských lázních

Počátkem března se turistům i obyvatelům města Karlovy Vary otevřelo nové infocentrum ve zrekonstruovaných Císařských lázních. Vzniklo jako společné informační centrum Karlových Varů a Karlovarského kraje.

Svým umístěním poskytuje služby především příchozím z lázeňské části města a přijíždějícím ze směru od Plzně, Březové a parkoviště KOME. Je dostupné městskou hromadnou i osobní dopravou. Návštěvníci zde naleznou veškeré informace o regionu, pracovníci jim poskytnou cenné tipy a rady kam se v západočeských lázních podívat a co určitě neminout. Zájemci zde mohou zakoupit turistickou kartu Karlovy VARY REGION CARD, kterou mohou uplatnit nejen v Karlových Varech, ale také na mnoha návštěvnických místech v regionu. V nových prostorách mohou návštěvníci využít i dalších služeb infocentra a také nakoupit drobné upomínkové předměty, suvenýry a knihy.

V průběhu letošního roku vznikne pobočka Infocentra města Karlovy Vary také v obchodní části města, a to v ulici Varšavská. Moderní kontejnerový systém navrhuje v současné době Kancelář architektury města Karlovy Vary. Díky své lokaci nedaleko centrální přestupní stanice Tržnice, Dolního nádraží a komerčního centra města bude sloužit nejen turistům, ale i Karlovarákům, například pro nákup vstupenek na většinu kulturních událostí v Karlových Varech. 

Na pobočce v Císařských lázních je otevřeno denně:
  • Pondělí – pátek 8:00 – 12:00 a 12:30 – 18:00
  • Sobota a neděle 10:00 – 12:00 a 12:30 – 18:00

Zdroj a foto: Magistrát města Karlovy Vary

, ,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře