dopravní nehody, pátrání, Krimi zprávy, zprávy karlovarsko, policie, dopravní policie, cizinecká policie, pátrání, kriminální policie,

Akce cizinecké a dopravní policie – Ve středu 30. srpna letošního roku se v Karlovarském kraji uskutečnila součinnostní dopravně bezpečnostní akce cizinecké policie společně s dopravní policií

Šestihodinová dopravně bezpečnostní akce byla zaměřena na dodržování pravidel silničního provozu a kontrolu technické způsobilosti motorových vozidel. Dále byla akce zaměřena na odhalování nelegální migrace v souvislosti s aktuální migrační a bezpečnostní situací v Evropě, ale také na cizineckou problematiku, pátrání po osobách a věcech či na všeobecný dohled při ochraně veřejného pořádku se zaměřením na kontrolu osob. Policisté kontrolovali také oprávněnost vstupu a pobytu cizinců na území a dodržování dalších zákonných povinností souvisejících s jejich pobytem na území České republiky.
 
Dopravně bezpečnostní akce se zúčastnila téměř dvacítka policistů z dopravního inspektorátu a odboru cizinecké policie, konkrétně z oddělení pobytové kontroly, pátrání a eskort a oddělení dokladů a specializovaných činností.

Policisté během akce zkontrolovali čtyři desítky vozidel. Dále policisté zkontrolovali 39 osob z České republiky či z jiných zemí v Evropské unie a 18 osob ze třetích zemí. V rámci této akce policisté zkontrolovali přes 150 dokladů. Dvanáct přestupků policisté vyřešili blokovým řízením, tedy pokutou.

Zdroj: Policie ČR

,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře