Karlovy Vary chystají speciální nabídku pro hokejové fanoušky

Poprvé v historii se hokejisté karlovarské Energie představí v extraligovém utkání pod širým nebem. To se odehraje v německém Klingenthalu 17. února a v rámci nejvyšší soutěže se bude jednat o zápas hraný v nejvyšší nadmořské výšce. 

„Kluziště bude instalováno přímo na doskočišti skokanského můstku, čímž se docílí maximální blízkosti fanoušků ke hře a celému hokejovému zápasu,“ líčí média manažer HC Energie Daniel Kubelka s tím, že karlovarští hokejisté vyjedou na led ve speciálních dresech, které jsou částečnou replikou dresů někdejší Slavie Karlovy Vary ze sezony 1967/1968. 

Energie se ve venkovním zápase utká s Plzní od 17 hodin a půjde tedy o netradičně pojaté západočeské derby. Zápas je součástí projektu nazvaného Hockey Outdoor Triple 2024, v jehož rámci budou sehrána ještě další dvě utkání, a to v rámci druhé německé hokejové ligy. 

„Pro mužstvo i fanoušky Karlových Varů to bude zcela jistě obrovský zážitek. Velmi zajímavá je i kapacita celého areálu, kam se vejde až 22 tisíc fanoušků. A právě pro ně máme připravenu speciální akci propagující naše lázeňské město,“ uvedla primátorka Karlových Varů Andrea Pfeffer Ferklová (ANO).

Vedení města totiž společně s majiteli karlovarských hotelů připravuje projekt Triple in Karlovy Vary, který bude obsahovat balíček tří nocí v ceně dvou. „Jedná se o snahu přivést do Karlových Varů turisty z Německa, kteří by částečně mohli nahradit výpadek ruské klientely. Vzhledem k tomu, že je projekt zaměřen na takzvanou mimosezonu, tedy na jarní měsíce roku 2024, očekávám velký zájem hoteliérů, které jsme schopni v rámci Hockey Outdoor triple 2024 v Klingenthalu prezentovat,“ doplnila primátorka Karlových Varů.

Vstupenky na Hockey Outdoor triple 2024, který se koná od 16. do 18. února 2024, jsou již v prodeji

Zakoupit se dají na sekretariátu klubu v KV Areně, ale také online přes oficiální web klubu www.hokejkv.cz. Momentálně jsou k dostání zlevněné vstupenky pro majitele permanentek, zápasové vstupenky pro ty, kdo permanentku nemají, a několik zvýhodněných balíčků s možností dopravy do německého Klingenthalu. 

Zdroj a foto: Město Karlovy Vary, hokejkv

,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře