Podpořte svým hlasem jedinečný sál Císařských lázní v soutěži Interiér roku

Podpořte svým hlasem jedinečný sál Císařských lázní v soutěži Interiér roku.

Pokud se vám líbí nový koncertní sál v Císařských lázních, který byl vestavěn do srdce národní kulturní památky, udělte mu svůj hlas v soutěži Interiér roku. V devátém ročníku soutěže se o získání prestižního titulu uchází 233 výjimečných projektů z České i Slovenské republiky.
Podporte svym hlasem jedinecny sal Cisarskych lazni v soutezi Interier roku 1

„Úroveň českých a slovenských interiérů sledujeme vždy za daný rok, abychom tak mohli poskytnout jasný inspirační zdroj laické i odborné veřejnosti a přehledně v této oblasti mapovali vývoj. Od prvního ročníku Interiéru roku do něj bylo přihlášeno 1 640 skvělých projektů, které jsou všechny k nahlédnutí na našich stránkách,“ uvedl zakladatel a ředitel soutěže Petr Tschakert.

Císařské lázně v Karlových Varech připomínají zlatou epochu evropského lázeňství a svou zdobností a bohatou uměleckou výzdobou demonstrují význam a bohatství Karlových Varů na přelomu 19. a 20. století. Jejich dominantou, která propojuje minulost se současností, je bezesporu barevně výrazný a technicky promyšlený multifunkční sál pro koncerty, divadlo, přednášky a další společensko-kulturní akce. Navržen byl na základě požadavků investora a orgánů památkové péče tak, aby mohlo dojít kdykoliv k jeho demontáži, a to bez jakéhokoliv zásahu do objektu památky.

Svůj hlas můžete jedinečnému projektu, jehož autorem je Petr Hájek, poslat zde.

V rámci soutěže Interiér roku jsou každoročně oceňovány výjimečné soukromé i veřejné interiéry navržené českými a slovenskými architekty nebo interiérovými designéry, a to v devíti kategoriích. O vítězích rozhodne osmnáctičlenná mezinárodní porota vedená emeritním rektorem pražské VŠUP Jiřím Pelclem. Výsledky soutěže budou oznámeny jako vrcholný bod mezinárodního kongresu o bydlení, designu a architektuře Living Forum, a to v úterý 14. května v pražském Centru současného umění DOX.

Zdroj a foto: IP Karlovarského kraje

, , ,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře