V Karlových Varech přibývají parkovací místa

Karlovy Vary – V Rolavské přibyla parkovací místa. Další se začínají budovat v Rybářích a Tuhnicích.

Dopravní omezení a opravné práce v části Rolavské ulice ve Staré Roli jsou u konce. Komunikace v místě za objektem Policie ČR byla rozšířena a nově se tímto úsekem projíždí obousměrně. V ulici byla navíc navýšena parkovací kapacita vybudováním nového parkovacího zálivu pro 25 vozidel.

Rozšiřování parkovacích ploch připravuje město i v dalších lokalitách. V následujících týdnech se bude pracovat v ulici Konečná a ve vnitrobloku ulic Moskevská a Charkovská. V Konečné ulici v Rybářích se rozšířením stávající komunikace a vybudováním nové i díky dalším stavebním úpravám výrazně rozšíří parkovací možnosti. Vznikne zde 65 parkovacích stání.

Ve vnitrobloku Moskevská – Charkovská v Tuhnicích bude v místě stávajícího malého parkoviště pro 4 vozidla vybudována plocha pro 25 aut.

”Rozšíření plochy pro parkování je dalším krokem k využití volných míst v jednotlivých městských lokalitách. Vzniklo tak 25 parkovacích míst a ulice Rolavská se v místě zobousměrnila. Další obdobná plocha k přebudování nás nyní čeká v Tuhnicích, jde o lokalitu ve vnitrobloku ulic Moskevská/Charkovská a další vytypované jsou ve Dvorech. Plně věřím, že i tyto dílčí úpravy ploch nejen pro parkování, ale i zeleně, zpříjemní komfort pro naše občany” uvádí radní Petr Bursík z ODS

Zdroj a foto: Město Karlovy Vary

, ,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře