dopravní nehody, pátrání, Krimi zprávy, zprávy karlovarsko, policie, dopravní policie, cizinecká policie, pátrání, kriminální policie,
Chebští kriminalisté sdělili podezření ze spáchání přečinu neposkytnutí pomoci řidičem dopravního prostředku šestadvacetiletému muži z Chebu.

V pondělí 11. října letošního roku měl kolem 16. hodiny řídit šestadvacetiletý muž v Mariánských Lázních osobní automobil značky Toyota. Po projetí křižovatky měl odbočovat vpravo a přitom pravou přední částí automobilu narazit do projíždějícího dvaačtyřicetiletého cyklisty, který jel po hlavní pozemní komunikaci směrem do centra města. Po střetu mělo dojít k pádu cyklisty na silnici, na které zůstal ležet. Šestadvacetiletý řidič osobního automobilu ovšem na místě nezastavil a cyklistovi tak neposkytl potřebnou pomoc a ani nezjistil, zda pomoc nepotřebuje.

Dvaačtyřicetiletý cyklista po tomto střetu vyhledal lékařské ošetření v nemocnici. Poškozením cyklistického kola měl navíc šestadvacetiletý muž způsobit škodu přibližně 10 tisíc korun. V případě prokázání viny hrozí šestadvacetiletému muži trest odnětí svobody až na pět let.

Zdroj: Policie ČR

, , ,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře