Násilník vnikl do bytu a napadl muže i ženu

Násilník vnikl do bytu a napadl muže i ženu. Nyní mu hrozí až čtyřleté vězení. 

Policisté z obvodního oddělení Rotava sdělili podezření ze spáchání přečinů ublížení na zdraví, vydírání a porušování domovní svobody místnímu jednašedesátiletému muži.

V polovině dubna letošního roku ve večerních hodinách měl mít jednašedesátiletý muž v panelovém domě na Rotavě slovní rozepři se svými sousedy. Po chvíli měl neoprávněně vstoupit do bytové jednotky svého souseda a po krátké diskuzi fyzicky napadnout sedmdesátiletého muže, kterého měl několikrát udeřit pěstí. Po tomto útoku měl do muže strčit oběma rukama, ten vlivem toho zakopl a upadl na zem. Jednašedesátiletý muž si měl poté na něj kleknout, napřahovat na něj pěstí, přitom mu vyhrožovat a požadovat, aby změnil vyúčtování energie a služeb.

Sedmdesátiletého muže se snažila bránit třiašedesátiletá žena, která se bytové jednotce taktéž nacházela. Jednašedesátiletého muže několikrát vyzvala, aby byt opustil, poté ho měla chytit za ruku. Muž měl ženu také udeřit. Po chvíli se dvojici povedlo jednašedesátiletého muže „vystrkat“ z bytové jednotky.

Oba dva, tedy třiašedesátiletá žena a sedmdesátiletý muž, následně vyhledali lékařské ošetření. V případě prokázání viny hrozí jednašedesátiletému muži trest odnětí svobody až na čtyři roky.

Zdroj: Policie ČR / KŘP Karlovarského kraje

, , ,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře