Drahovický most se mění a vy můžete být u toho

Drahovický most se mění a vy můžete být u toho.

Přidejte v pátek 10. května 2024 odpoledne a buďte svědky proměny Drahovického mostu v Karlových Varech, (na Mattoniho nábřeží) který občané v rámci ankety Město sobě vybrali jako veřejný prostor s potenciálem změny.

Kancelář architektury města Karlovy Vary (KAM KV) připravila jednoduchou studii přeměny, která zahrnuje úpravu povrchu, instalaci modulárního městského nábytku a zajímavou malbu na asfalt, která podtrhne nový vzhled mostu a zároveň zlepší jeho funkčnost pro obyvatele – zajistí nerušený provoz pro cyklisty i chodce.

Se všemi těmito plány na přeměnu mostu se budete moci během odpoledne hravou formou seznámit a vidět už první náznaky změny. Budete si moci vyzkoušet malbu vodou ředitelnými barvami ve spreji. Vaše společné výtvory pak budou sloužit jako podklad výsledné grafiky, která už na mostu bude natrvalo. Kromě toho se můžete těšit na taneční vystoupení skupiny 𝙏𝙝𝙚 𝙁𝙚𝙢𝙢𝙚, 𝙨𝙡𝙖𝙢 𝙥𝙤𝙚𝙩𝙧𝙮 v podání 𝙏𝙪𝙠𝙖𝙣𝙖 a 𝙃𝙤𝙣𝙯𝙮 𝘿𝙞𝙗𝙞𝙩𝙖𝙣𝙯𝙡𝙖 a další kreativní aktivity!

“A nezapomeňte, vaše zapojení je klíčové! Chceme, abyste se cítili součástí rozhodovacího procesu a měli možnost sdílet své nápady a připomínky. Vaše podněty nám pomohou vytvořit prostor, který bude skutečně odpovídat potřebám všech obyvatel, kteří budou mít zájem se v této dosud nevyužívané lokalitě zdržovat a trávit zde svůj volný čas”.

Vstup na akci je zdarma, není nutné se dopředu registrovat. Akce proběhne pouze za příznivého počasí.

Zdroj a více informací: Nadcházející akce « Kancelář architektury města Karlovy VARY° (kamkv.cz)

,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře