Kriminalita v Karlovarském kraji v roce 2023, Loupež, Zloděj, krádeže, Vražda, Kriminalita v Karlovarském kraji, drogy, pervitin, distributor drog,kradl, onanoval na veřejnosti, vězení, zločin, loupež, zloděj, větení, krimi zprávy

Muž má na svědomí loupež i krádež. Hrozí mu až desetileté vězení.

Chebští kriminalisté zahájili trestní stíhání dvaatřicetiletého muže z Aše, kterého obvinili ze spáchání zvlášť závažného zločinu loupeže a přečinu krádeže.

Obviněný muž měl bydlet v domě v Aši společně s několika dalšími osobami. V první polovině dubna letošního roku měl v domě odcizit pětačtyřicetiletému muži mobilní telefon a teprve jednadvacetiletému mladíkovi, který zrovna spal v jiném pokoji, měl vzít z kapsy kalhot taktéž mobilní telefon.

O několik dní později měl v ranních hodinách přistoupit k jednadvacetiletému mladíkovi a chtít po něm finanční prostředky, zároveň mu měl přitom vulgárně nadávat a vyhrožovat fyzickým napadením baseballovou pálkou. Mladík ze strachu o svůj život a zdraví vyndal peněženku, dvaatřicetiletý muž mu z ní vzal finanční hotovost a poté z domu odešel.

Tímto svým jednáním měl způsobit škodu přibližně tři tisíce korun.

Policisté ve spolupráci s kriminalisty se začali případem okamžitě zabývat. Následně dvaatřicetiletého muže vypátrali a zadrželi. V případě prokázání viny hrozí dvaatřicetiletému muži trest odnětí svobody až na deset let.

Zdroj: Policie ČR / KŘP Karlovarského kraje

,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře