Nový automobil pro Dětský domov Mariánské Lázně a Aš , Zprávy Karlovarsko
Pro své potřeby získal Dětský domov Mariánské Lázně a Aš nový automobil, který byl pořízen v rámci Projektu sociální automobil agentury Kompakt Poděbrady s.r.o.

Tato společnost pomáhá pořizováním nezbytných vozidel dětským domovům, ústavům sociální péče, léčebnám a hospicům, a to prostřednictvím finančních prostředků získaných prodejem reklamních ploch právě na těchto vozech.

„Protože zřizovatelem Dětského domova Mariánské Lázně a Aš je Karlovarský kraj, jedná se vlastně částečně o dar kraji. My jsme velmi rádi, že existuje projekt snažící se pomoci těm nejzranitelnějším, kteří ve svém dosavadním životě neměli příliš mnoho štěstí. Věřím, že nový automobil bude sloužit všem dětem v dětském domově a těm, jež o děti pečují, usnadní práci a starosti. Za to moc děkujeme všem sponzorům, kteří na nákup vozu přispěli,“ uvedl krajský radní pro oblast sociálních věcí Robert Pisár.

Předání sociálního automobilu Dacia Jogger se uskutečnilo 12. července v prostorech dětského domova v Aši. Klíčky přezvala ředitelka dětského domova Ivana Dudarcová a vedoucí zařízení v Aši Miroslava Kunciterová, která bude zajišťovat provoz automobilu v Aši, kde je horší dopravní dostupnost zejména například při zajišťování odvozů dětí k lékaři, na výukové a zájmové aktivity.

Klíče od vozu slavnostně předal oblastní ředitel pro Západní Čechy Reklamní agentury Kompakt s.r.o. Ing. Pavel Černý, který poděkoval sponzorům, jež  zakoupením reklamní plochy na automobilu umožnili jeho pořízení  pro potřeby dětského domova.

Zdroj: IPKVK

, ,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře