6 LET KAM KV°- Den otevřených dveří a výstavy

6 LET KAM KV°- Den otevřených dveří a výstavy

Dveře KAMu jsou Vám otevřené
6 LET KAM KV° Den otevrenych dveri a vystavy 1

Kancelář architektury města Karlovy Vary (KAM KV°) oslaví již brzy 6 let od svého založení. Oslavte toto výročí společně s námi. Navštivte nás v pondělí 4. 3. odpoledne v našem sídle na náměstí Dr. M. Horákové. Dveře Vám budou otevřeny od 15 do 17 hodin. K dispozici Vám bude celý tým KAMu, představíme Vám, na čem pracujeme a ukážeme Vám naši kancelář. Zajímá Vás konkrétní městský projekt? Chodíte kolem, ale vlastně nevíte, čím se KAM zabývá? Přijďte si s námi popovídat. Těšíme se na Vás.

Výstava 6 let KAMu

V 17 hodin společně zahájíme venkovní výstavu, která nese název “6 let KAMu”. Výstava představí vybrané projekty naší kanceláře za poslední rok. K vidění pak bude na náměstí Dr. M. Horákové kdykoli během dne až do konce dubna.

Výstava studentů ateliéru Šestáková–Dvořák (FA ČVUT)

Krátce po 17. hodině bychom Vám rádi představili práce studentů Fakulty architektury ČVUT v Praze, kteří měli v rámci své semestrální práce připravit návrh lokality Zahradnictví na Vyhlídce. Studenti své návrhy představí osobně. Přijďte si vyslechnout, jak přemýšlejí mladí architekti a architektky a seznámit se s jejich návrhy.

Vstup na všechny akce je zdarma, není třeba se registrovat dopředu.

Zdroj a foto: Magistrát města Karlovy Vary / Více informací najdete na webu KAM KV°

, ,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře