dopravní nehody, pátrání, Krimi zprávy, zprávy karlovarsko, policie, dopravní policie, cizinecká policie, pátrání, kriminální policie,

Zinscenovali loupežné přepadení v Ostrově. Nyní oběma hrozí až pětileté vězení. 

Karlovarští kriminalisté zahájili trestní stíhání dvou dvaatřicetiletých mužů z Karlovarska, které obvinili ze spáchání přečinu zpronevěry.

Oba muži, kteří se velice dobře znali, se měli v prosinci minulého roku domluvit na zinscenovaném loupežném přepadení. Jeden z mužů měl přepadnout druhého v době, kdy měl u sebe peněženku s finančními prostředky společnosti, u které byl zaměstnán. A svůj plán, kterým chtěl jeden z dvojice vyřešit svou tíživou finanční situaci, uskutečnili těsně před Vánoci. Muž měl těsně po poledni stát u vkladového bankomatu v Ostrově, druhý k němu měl přijít, prudce do něj strčit a následně vzít peněženku s penězi a z místa utéct. Po nějaké době si muži odcizené finanční prostředky rovným dílem rozdělili.
 
Tímto svým jednáním měli způsobit škodu téměř 140 tisíc korun. V případě prokázání viny hrozí oběma mužům trest odnětí svobody až na pět let.

Zdroj: Policie ČR / KŘP Karlovarského kraje

 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře