Mezinárodní mládežnický fotbalový turnaj Orlen cup v Karlových Varech

Pozvánka na mezinárodní mládežnický fotbalový turnaj. Fanoušci se mohou těšit i na Manchester United.

ORLEN CUP | O víkendu 27. – 28. dubna 2024 se v areálu v Drahovicích uskuteční již 3. ročník ORLEN Cupu, neboli Memoriálu Jiřího Feureisla. Mezinárodního mládežnického turnaje se v letošním roce zúčastní 21 týmů a fanoušci se mají opět na co těšit, protože na turnaji se představí špičkové týmy z několika evropských zemí, ale také samozřejmě z České republiky.
ORLEN CUP fotbalovy turnaj

Nebude chybět anglický Manchester United, německé týmy Hertha Berlín či Union Berlín, polská Wisla Krakow, slovenský Slovan Bratislava, italské Frosinone Calcio či zástupci z Lotyšska. Samozřejmostí je účast českých týmů v čele s AC Sparta Praha, SK Slavia Praha, FC Viktoria Plzeň, FK Teplice, FC Baník Ostrava nebo FC Slovan Liberec. Chybět nemůže domácí výběr FC Slavia Karlovy Vary. I v letošním roce se do turnaje zapojí Výběr Karlovarského kraje.

Turnaj se opět uskuteční pod záštitou Petra Fouska, předsedy Fotbalové asociace České republiky, který by měl do Karlových Varů opět dorazit a podpořit ho tak svou osobní účastí. Kromě toho na turnaj dorazí několik ligových fotbalistů či bývalých fotbalových reprezentantů.

Oba hrací dny začnou v ranních hodinách. Kompletní rozlosování turnaje bude k dispozici v nejbližších dnech.

První ročník turnaje ovládl anglický Manchester United. Ve druhém ročníku si pro prvenství dokráčeli mladíci ze Slovanu Bratislava. Hlavním partnerem turnaje je ORLEN, tak jako v minulém roce.

Orlen cup karlovy vary

Zdroj a foto: FC Slavia Karlovy Vary – Facebook

, ,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře