Blíží se tradiční běh Mariánskými Lázněmi, ten již podruhé doplní překážkový závod.

Blíží se tradiční běh Mariánskými Lázněmi, ten již podruhé doplní překážkový závod.

V Mariánských Lázních se v sobotu 13. července uskuteční hned tři velké akce – SpaRun, S-Race a festival MOVOMAL (Moderní, vstřícné a otevřené Mariánské Lázně). Na své si přijdou milovníci běhu i kultury. 

„SpaRun je více než jen běžecký závod, je to událost, která spojuje sportovní nadšence všech věkových kategorií. Naším cílem je nabídnout nejen skvělý běžecký zážitek, ale také možnost užít si krásy lázeňského centra a malebnými parky, kterými trasa vede,“ říká ředitel závodu Pavel Knára.

Připravené jsou tratě pro všechny věkové kategorie v nejrůznějších distancích. Běží se po písčitých a asfaltových cestách. Účastníky čeká rodinná atmosféra, bohatý doprovodný program, zábavné aktivity a dárky pro děti. Nachystané je také profesionální zázemí a komfort. 

Už podruhé se uskuteční jedinečný S-Race. Jde o překážkový závod ve stylu Spartan Race a Gladiator Race. Účastníci budou muset opět zdolat dvě desítky překážek, které budou rozmístěné na trati v délce šest kiometrů.. A ti nejlepší ji pokoří hned dvakrát! Pořadatelé navíc pro závodníky připravili účastnické medaile, všichni si tak ze závodu odvezou cennou trofej a hezkou památku.

Po skončení závodů si mohou účastníci užít MOVOMAL, který se bude konat u kolonády Ferdinandova pramene. Program začne ve 14 hodin. Naplánované jsou dva workshopy běžeckého trenéra Miloše Škorpila, koncert harfistky Kataríny Ševčíkové, kreativní workshopy Otty Vaška, koncert uskupení 2violoncellos a cvičení pro děti a dospělé. Návštěvníci se můžou těšit také na Drumband Františka Zemana či přednášku předního odborníka na výživu Petra Havlíčka. Program uzavře v 19 hodin vystoupení akrobatické skupiny Losers Cirque Company, což je český divadelní spolek věnující se žánru nový cirkus.

Další informace jsou uvedené na webu SpaRun24

, ,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře