Čtyři komunikace v Aši se dočkají oprav, zprávy karlovarsko, zprávy z dopravy

Čtyři komunikace v Aši se dočkají oprav, celkem půjde o více než 2300 metrů vozovek

Ulice Wolkerova, Slovanská a Okružní a místní komunikace v Dolních Pasekách. To je letošní plán středních oprav komunikací, při kterých se vymění starý živičný povrch za nový a případně se srovnají nebo vymění obrubníky. Rada města Aše na schůzi 24. července schválila výsledky výběrových řízení na jednotlivé akce. Celkem má být obnoveno 2330 metrů vozovek.

Ulice Wolkerova: opravovaný úsek od křižovatky s Jiráskovou přes křižovatku s ulicí Resslova až za odbočku k veterinární ordinaci v délce 230 mb. Vítěz výběrového řízení: ALGON, a.s., cena: 589 361,51 Kč (cena včetně DPH).

Ulice Okružní: opravovaný úsek od křižovatky s ulicí Příkrá po křižovatku s ulicí Gustava Gisela v délce 480 mb. Vítěz výběrového řízení: SWIETELSKI stavební, s.r.o., cena: 1,693 miliónu Kč (cena vč. DPH).

Ulice Slovanská: opravovaný úsek od křižovatky s ulicí Hlavní po křižovatku s ulicí Okružní  v délce 620 mb. Vítěz výběrového řízení: ALGON, a.s., cena 5,606 miliónu Kč (cena vč. DPH).

Místní komunikace Dolní Paseky: opravovaný úsek od pramene minerálky po rozcestí Bílý Halštrov – přehrada v délce 1000 mb. Vítěz výběrového řízení: ROADFIN STAVBY, s.r.o., cena: 2,379 miliónu Kč (cena vč. DPH).

Připravované stavební akce jsou ve stádiu po schválení v radě města, čili před podpisem smlouvy o dílo. Na střední opravy komunikací je v rozpočtu města na letošní rok vyčleněno 15,5 miliónu korun. Z výběrových řízení vyšla celková cena všech čtyř zakázek na 10 268 424,30 Kč.

Zdroj: TZ města Aš

, ,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře