Ples Dobré vůle podpořil charitativní a ekologické organizace

Ples Dobré vůle podpořil charitativní a ekologické organizace. Ples pořádala karlovarská KDU-ČSL spolu s křesťanskými sbory a farnostmi.

Charitativní a ekologické organizace mají různé cíle a aktivity, které se liší podle zaměření a prostředí, ve kterém působí. Charitativní organizace se často zabývají poskytováním pomoci potřebným lidem, jako je pomoc při přírodních katastrofách, podpora vzdělání nebo zlepšování zdravotní péče. Ekologické organizace se zaměřují na ochranu životního prostředí a boj proti změně klimatu, často prostřednictvím vzdělávání, osvěty a aktivismu. 

Včera byl předán výtěžek 38 350,-Kč z letošního Plesu Dobré vůle charitativním a ekologickým organizacím Armáda spásy, Centrum sociálních služeb Karlovy Vary, SK KONTAKT KARLOVY VARY, Alauda Sedlec. Všem organizacím vyjadřujeme velké díky za jejich činnost!

Za podporu děkujeme: Magistrát města Karlovy Vary a dále sponzorům, díky kterým se celá dobročinná akce může pořádat.

Sponzoři: Becherovka Original, Studio Karolína – svatební salon Karlovy Vary, KV Arena, Kränzle s.r.o., Obec Lučiny, Hotel Prezident, NKI Fluid s.r.o., Jan Bartošek, JanaHorse – Jezdecké potřeby Karlovy Vary

Autor: Vladimír Melichar

, , ,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře