Ašský "Saďák" potřebuje rekonstrukci

Ašský “Saďák” potřebuje rekonstrukci.

Už potřetí v poměrně krátkém časovém horizontu by mělo být investováno nemálo prostředků do sadů Mírů – centrálního městského parku, uvnitř s velkým zastřešeným pódiem, hledištěm, dětským hřištěm a restaurací.

Prostor byl zásadně renovován v roce 2012, kdy se postavilo nové zastřešené pódium se zázemím, kavárna (nyní pivnice – bar), obnoveny byly cesty uvnitř parku, instalovány nové lavičky, dětské hřiště, zasadila se nová zeleň, atd. O několik let později, v roce 2018, byla revitalizace zeleně dokončena.

Nyní bude potřeba obměnit většinu dřevěných prvků dětského hřiště, renovovat hlediště a také řešit opravu pivnice. , Ve středu 27. března, se na místě konala schůzka pracovníků úřadu a Ašských služeb s vedením města, kde byly domluveny některé kroky. Jako první by měla přijít na řadu obnova dětského hřiště a rekonstrukce hlediště. Připraveno bude také zadání studie na úpravy pivnice – baru.

Sady Míru jsou tradičním místem, kde se pořádá celá řada akcí, ať městskými nebo soukromými organizacemi. Kulturní centrum LaRitma zamýšlí pro pořádání venkovních akcí tuto tradiční letní scénu využívat v budoucnu častěji, než dosud.

Zdroj a foto: Město Aš

, , ,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře