Vážná dopravní nehoda u odbočky na Čichalov na Karlovarsku

U odbočky na Čichalov se stala vážná dopravní nehoda. Dvě osoby byly letecky transportovány do nemocnice v Plzni

V úterý 13. července došlo v dopoledních hodinách na silnici I/6 poblíž odbočky na obec Čichalov na Karlovarsku k vážné dopravní nehodě. K té mělo dojít tak, že šestadvacetiletý řidič vozidla značky Fiat, jedoucí směrem od Prahy na Karlovy Vary, se zřejmě dostatečně nevěnoval řízení a narazil do levé zadní části automobilu značky Renault, které odbočovalo směrem k obci Čichalov. Následně se mělo vozidlo značky Fiat dostat do protisměru a čelně se střetnou s protijedoucím automobilem značky Renault.
 
Při dopravní nehodě došlo ke zranění třiačtyřicetiletého řidiče značky Renault, který byl letecky transportován do Fakultní nemocnice v Plzni. Jeho osmadvacetiletý spolujezdec byl převezen do nemocnice v Karlových Varech. Šestadvacetiletý řidič vozidla značky Fiat byl se svým zraněním taktéž letecky transportován do nemocnice v Plzni.
 
Řidiči se po dopravní nehodě podrobili orientační dechové zkoušce, která u všech vyšla s negativním výsledkem. Přesná příčina a okolnosti této dopravní nehody jsou předmětem dalšího šetření.

Zdroj a foto: Policie ČR

 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře