Kaple v Březové na Sokolovsku zvítězila v soutěži Komunální projekt roku 2021

Komunálním projektem roku 2021 se stala multifunkční kaple v Březové na Sokolovsku

Zástupci města Březová převzali ocenění za vítězství projektu výstavby multifunkční kaple v celostátní soutěži Komunální projekt roku 2021. Kaple v irském kamenném stylu, kterou město Březová postavilo u místního hřbitova, neslouží jen pro konání smutečních obřadů ale také menší společenské akce. Projekt zvítězil nejen v kategorii „Utváření veřejného prostoru“, stal se zároveň absolutním vítězem letošního ročníku soutěže.

Soutěž Komunální projekt roku vyhlašuje vydavatelství Profi Press s.r.o. spolu s redakcí časopisu Moderní obec. Jejím cílem je zviditelnit a ocenit představitele a pracovníky místních samospráv společně s jejich realizovanými občansky přínosnými projekty.

Multifunkční kaple v Březové zvítězila v kategorii: Utváření veřejného prostoru. Do této kategorii byly zařazeny projekty zaměřené na nové stavby ale i rekonstrukce stávajících budov či revitalizace veřejného prostoru přispívající k jeho zlepšení a zkulturnění. Realizované projekty mají plnit funkci místa pro setkávání občanů a pro konání kulturních a společenských akcí.

Z vítězů všech kategorií pak hodnotitelská komise vybrala celkového vítěze soutěže Komunální projekt roku 2021. Také tuto cenu získala kaple v Březové. V Českém muzeu hudby v Praze obě ceny převzali zástupci města Březová v čele se starostou Miroslavem Boudou. K úspěchu moc gratulujeme.

Kompetní výsledky a fotogalerii naleznete na webových stránkách soutěže.

Zdroj: Informační portál Karlovarského kraje, foto: mu – Březová

, , ,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře